Starannie wykonane łóżeczka podróżne dla maluchów.

Posted: Czerwiec 9, 2013 in Meble do jadalni
Tagi:

W teraźniejszych czasach, gdzie człowiek, przeważnie spracowany i zawsze spóźniony gna przez życie potrzebne jest szukanie koniecznych rozwiązań ułatwiających ten bardzo męczący bieg. Kolejnym z takich udogodnień jest turystyczne łóżeczko dla dzieci .
To rewelacyjne rozwiązanie dla pędzących rodziców, skaczących bardzo często między swoim mieszkaniem a domem teściów. Takowe łóżeczko podróżne składa się do małych wymiarów w parę chwil po czym także w kilka sekund możemy takowe łóżeczko rozłożyć ponownie.
Składane łóżeczko niemowlęce może być przydatne, każdemu ,jeżeli często podróżuje ze swoim maluchem a nie koniecznie chce by dziecko spało z nim w jednym łóżku.
Łóżka podróżne są wymiarami zbliżone do zwykłych łóżeczek niemowlęcych i mogą w pełni posłużyć jako podstawowe łóżeczko dla naszej pociechy. W takim przypadku trzeba jednak pamiętać o innym materacu, gdyż te składane – podstawowe nie są zbytnio komfortowe i na dłuższą metę dziecko może być niewypoczęte.
Do znanych importerów takowych łóżek zaliczyć należy:

  • Łóżeczka turystyczne BABY ONO
  • Łóżeczka podróżne ARTI
  • Łóżeczka składane SIMPLO
  • Łóżeczka niemowlęce składane BABY MAXI

Wszyscy producenci dają wysoką jakość produktu i błyszczą odpowiednimi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa, stąd owe marki można bez wahania polecić jako wzorowego wytwórcę łóżeczek turystycznych.
Wytrzymałość takich łóżek uzależniona jest od jakości materiału użytego do jego zrobienia. Standardowo są to materiały o dużej wytrzymałości. Warto kupować łóżeczka z certyfikatami i od wiarygodnych wytwórców, ponieważ oszczędzanie na materiale powiązana jest z oszczędnością na jakości łóżka.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s